Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Kontynuacja to priorytet

W minionym 2010 roku z okazji obchodów 15-lecia naszej gminy zdecydowałem się na kontakt z Państwem za pomocą bloga. Według wielu opinii, także mojej, forma kontaktu okazała się trafiona.

Na mojej prywatnej stronie w listopadzie ubiegłego roku deklarowałem, że jestem zwolennikiem kontynuowania rozpoczętych planów i wykorzystywania sprawdzonych metod postępowania. Ta deklaracja spotkała się z dużym Państwa poparciem, za które jeszcze raz dziękuję. A skoro słowo się rzekło….

Jest to mój pierwszy wpis na blogu, który będę systematycznie (zakładam przynajmniej dwa razy w miesiącu) prowadził w tym miejscu. Będę zobowiązany, gdy zechcą się Państwo dzielić ze mną uwagami i opiniami, które przysłużą się dalszemu rozwojowi naszej gminy.

Rozwojowi, którego kontynuacja to priorytet bieżącej kadencji.

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: Borys;) [2011-02-05 12:08:45]
Jest Pan najlepszym Wójtem w Polsce!!!
Komentator: H. [2011-02-04 17:57:00]
Ja sądzę podobnie jak poprzedniczka. Pomysł ze stworzeniem osobistego blogu jest naprawdę trafiony. Ja także często zaglądam na stronę internetową Naszej Gminy oraz na blog Wójta
Komentator: A.B. [2011-02-03 21:06:26]
Pana blog śledziłam w czasie kampanii i zapewniam o systematycznym czytaniu wszystkiego co tutaj się pojawi ... To świetny pomysł na stały kontakt z mieszkańcami a tematów pewnie będzie wiele.
Dodaj swój komentarz