Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Wesołych Świąt!

 

 

Wesoły nam dzień dziś nastał, Którego z nas każdy żądał. Tego dnia Chrystus zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja!


Zanim w naszym kościele rozlegnie się tak radosna pieśń i zanim usiądziemy w gronie najbliższych do śniadania Wielkanocnego, adresujemy kartki świąteczne, piszemy uroczyste SMS-y , dzwonimy do znajomych, czy po prostu przekazujemy sobie bezpośrednio i szczerze życzenia: Wesołych Świąt.

Toteż, pozwolą, Państwo, że złożę w tym miejscu życzenia na tegoroczne Święta Wielkiej Nocy Wszystkim Mieszkańcom Chełmu Śląskiego radosnych chwil, bezmiaru rodzinnego ciepła, zrozumienia i wzajemnego szacunku, głębokiej nadziei, wielkiej wiary i ogromnej miłości.
Życzę Państwu, ale przecież i sobie, i swoim najbliższym, aby niepowtarzalny nastrój Wielkiej Nocy towarzyszył nam każdego dnia, zwłaszcza w chwilach, gdy budzą się zniechęcenie, czy brak cierpliwości.
Życzę, aby trudności trwały chwile, a radość i satysfakcja nie miały końca.
Wesołych Świat!!!
 

Stanisław Jagoda
PS. Korzystam z okazji, aby już dzisiaj zaprosić Państwa na tradycyjną Majówkę, która odbędzie się 3 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Kopciowicach. Początek imprezy o godz.16,00
 

 

Komentarze:

Komentator: Anna [2011-04-23 15:56:58]
Juz wkrótce przekażemy sobie z radością: Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwastał! Błogosławionych Świąt dla nas wszystkich!
Komentator: Jolanta Głazik [2011-04-21 23:32:23]
Również dla Pana radosnych świat i wielu łask od Zmartwychwstałego Chrystusa. Pozwoliłam sobie na świąteczne życzenia bo znalazłam Pana blog na stronce Chełma Śląskiego. A dlaczego odwiedziłam tę stronkę? Otóż szukałam wiadomości o tym uroczym miejscu, ponieważ jestem pod wielkim wrażeniem. Odwiedziłam kilka dni temu moją kuzynkę, która tam mieszka ze swoim mężem. Opowiadali mi o Chełmie i wozili po róznych ciekawych miejscach. Podziwiałam ( i pstrykałam zdjęcia) Waszą ładną miejscowość ze Smutnej Góry. Szczerze gratuluję Panu, jako gospodarzowi tej gminy. Pozdrawiam z Wielkopolski, z bardzo ładnego miasteczka Złotowa:) iskronadziei@gmail.com
Dodaj swój komentarz