Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Radosnych Świąt!

Po raz kolejny mam okazję i zaszczyt przesłać tą drogą Państwu najlepsze Życzenia Wielkanocne. W marcu br. minęły dwa lata jak prowadzę swój (niektórzy twierdzą, że nazbyt osobisty, ale nie zamierzam tego zmieniać) dziennik internetowy, w którym dzielę się z mieszkańcami Chełmu Śląskiego przemyśleniami, zamierzeniami, a także przeżyciami nie zawsze dotyczącymi wyłącznie naszych gminnych spraw. Jak to jest np. z okazji Życzeń Wielkanocnych

Państwa komentarze na stronie internetowej oraz w korespondencji e -mailowej, świadczą o potrzebie kontynuacji tej formy kontaktu. Dlatego przesyłając Wam życzenia Pogodnych i Wesołych Świąt dziękuję za już nadesłane na mój adres pozdrowienia z okazji Wielkiej Nocy’ 2012. A także pragnę z góry podziękować za życzenia, które w rubryce komentarze, jak co roku, pojawią się niebawem pod moim dzisiejszym wpisem. W co głęboko wierzę.
Moi Drodzy. Jak słyszeliśmy podczas  mszy św. w Niedzielę Palmową rozpoczynające się w Wielki Czwartek Triduum Paschalne jest największym wydarzeniem roku. Życzę więc nam wszystkim, abyśmy przeżyli  Te Tajemnice godnie i mądrze. Abyśmy umieli się szczerze radować, gdy podczas procesji rezurekcyjnej pojawi się Światło Zmartwychwstania.  Abyśmy pogodę i radość zanieśli do swoich domów, gdzie będziemy je pielęgnować.  Tak, aby towarzyszyły nam na co dzień, w pracy i w szkole. Gdziekolwiek jesteśmy.
Młodzieży i dzieciom, oczywiście, życzę  Radosnego Zająca i Mokrego Dyngusa. A ponieważ wszyscy jesteśmy młodzi, dlatego i te życzenia adresuję do wszystkich mieszkańców Chełmu Śląskiego.
Zgodnie z tradycją życzę smakowitej szynki i kolorowych pisanek. Pogodnych spotkań rodzinnych i wzajemnej życzliwości. Słowem – wszystkiego co najlepsze, nie tylko na Święta, ale i na dalsze dni roku.
Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy. 
Stanisław Jagoda
 

Komentarze:

Komentator: ron [2012-04-05 22:59:34]
Błogosławionych Świąt z Kanady. Szkoda,że tutaj Święta tak odbiegają od tych w Polsce, w Chełmie. Alleluja!
Komentator: Adam [2012-04-05 08:48:58]
Troche się pogoda psuje, ale... Wszystkim Radosnych i Pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.A gdy pogoda się nie zepsuje - mokrego Dyngusa! Nie tylko dziewczynom
Komentator: Michał [2012-04-04 08:16:15]
Za życzenia pięknie dziękuje. Także dla Pana i dla Pana najbliższych Błogosławionych Świat Wielkanocnych.
Komentator: Marta [2012-04-03 10:56:35]
Alleluja! Wszystkim - smacznego jajka i mokrego Śmigusa. Może i pogoda dopisze?
Dodaj swój komentarz