Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Wesołego Alleluja!

Mocny mróz w Wielkim Tygodniu? Niewielu z nas pamięta, aby tak było. Ale, ośmielam się zauważyć , pamięć ludzka bywa zawodna i gdybyśmy tak - a zwracam się zwłaszcza do dorosłych - w niej pogrzebali…

Niemniej wszystko wskazuje na to, że długotrwała, dokuczliwa (zwłaszcza wskutek skromnej ilość słonecznych dni) zima wreszcie ustępuje na dobre. I tak się  w tym roku złożyło, że dzieje się to właśnie akurat teraz. Prawdziwa wiosna tuż, tuż..?
 

Miejmy nadzieję. Chociaż prognoza (o ile można wierzyć)  pogody na święta nie jest nadto optymistyczna. Co prawda nie będzie mroźno, ale jednak pochmurnie i deszczowo. Ale, wierzę, że tylko na zewnątrz. Bowiem w  naszych domach bez wątpienia zapanuje świąteczny nastrój.
Zanim więc złożą Państwo sobie wzajemnie życzenia przyjmijcie  (tradycyjnie już) z tego miejsca  moje - Pogodnych  Świąt. Wszystkim mieszkańcom Chełmu Śląskiego, Waszym bliskim i wszystkim przyjaciołom  życzę Wesołego Alleluja Anno Domini 2013!
Życzę radości i pogody. Szczęśliwych chwil i rodzinnej atmosfery. Aby uśmiech towarzyszył nam wszystkim w  każdej Wielkanocnej chwili. Aby nie zabrakło wzajemnej życzliwości.

A dzieciom i młodzieży oraz tym, którzy niezależnie od metryki, uważają się za młodych, jak co roku życzę udanego Zająca i mokrego śmigusa- dyngusa. Wszystkim - smacznego jajka i pysznych wielkanocnych wypieków.

Jeszcze raz - Wesołego Alleluja!

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: :) [2013-03-31 23:59:33]
Czy nie można by w Chełmie Śląskich pomyśleć nad zainwestowaniem w alternatywną energię elektryczną? Wiatraki, małe stacje elektryczne wodne na rzekach? Może to głupi pomysł ale coś w tym jest.. Wykorzystując środki UE?
Komentator: Michal Borys Palka [2013-03-28 15:39:17]
Korzystając z przywilejów tego forum, jako aktywny w tym miejscu internauta ;-) również składam serdeczne życzenia, dobrego odpoczynku, sm acznego jajka, szalonego i mokrego dyngusa oraz wielu spokojnych i cudownych dni.
Komentator: Aniela [2013-03-28 14:40:26]
Odpocznijmy trochę od pracy i codziennych obowiązków, choć powodów do optymizmu wokół jakby mniej.
Komentator: Ada [2013-03-28 10:57:34]
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla wszystkich ludzi dobrej woli
Dodaj swój komentarz