Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Pokoju i spokoju!

Przed nami Święta Wielkanocne. To okres w którym się wyciszamy, mamy możliwość spokojnego rozważenia podejmowanych decyzji czy rozwiązywania własnych, niekiedy trudnych spraw.

W tym miejscu powinienem przejść do składania Życzeń Świątecznych, ale poproszę o chwilkę cierpliwości. Mam bowiem ważny i radosny komunikat. Wszakże radość jest ważnym elementem naszych życzeń. Otóż 31 marca br. zakończyliśmy nabór do naszych przedszkoli. I mimo, że zgłosiło się więcej dzieci niż w ubiegłym roku - także kilkoro, które nie ukończyły jeszcze trzech lat - ku satysfakcji przede wszystkim rodziców (ale nie ukrywam, że także mojej) wszystkie zostały przyjęte. Aby nikt z rodziców nie uznał, że został odprawiony „z kwitkiem”, postanowiłem w Przedszkolu nr 1 utworzyć dodatkowy, ósmy oddział. Będzie on uruchomiony, rzecz jasna, od 1 września br. Tematy związany z tego rocznym naborem do przedszkoli poruszam w naszym gminnym biuletynie , który ukaże się po Świętach.

Czego życzę na Święta? Jak co roku - pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Pogody nie tylko w Waszych Rodzinach, ale również za oknem. Życzę, aby Śmigus był wystarczająco mokry, ale nie zimny! Aby Zając z podarkami przybył do najmłodszych (jak wpadnie do dorosłych, to też się przecież nie pogniewamy) ciepłym słonecznym porankiem. Życzę, abyśmy wszyscy przeżyli Święta tak, jak nakazuje, tradycja i nasze chełmskie oraz rodzinne zwyczaje. Aby spokój panował w naszych domach i za naszymi granicami. Życząc świątecznego spokoju, życzę równie mocno pokoju. Nie tylko na Wielkanoc’ 2014.

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: ana [2014-04-18 20:36:28]
Błogosławionych Świat Wielkiej Nocy dla wszystkich!!!
Dodaj swój komentarz