Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Znów świątecznie

Boże Narodzenie to święta rodzinne. Niemal we wszystkich polskich rodzinach składamy sobie wzajemne życzenia (99 proc. badanych przez CBOS), dzielimy się opłatkiem  i spożywamy wigilijne potrawy (po 98 proc).Boże Narodzenie to święta rodzinne.  

Trwa piękna tradycja śpiewania kolęd w wigilijny wieczór. Kultywuje ją 79 proc. rodzin.I niemal tyle samo czeka z rozpoczęciem wieczerzy na pierwszą gwiazdkę. Oczywiście wcześniej wkładając pod obrus siano.

Wprawdzie wyraźnie rzadziej niż w przeszłości Polacy wysyłają tradycyjne kartki świąteczne, ale za to dość powszechnie ślą życzenia za pomocą SMS-ów oraz poczty elektronicznej – czytamy w najnowszym raporcie Centrum Badania Opinii Społecznej. Ale taki sposób wzajemnej komunikacji jest znakiem współczesnych czasów. Nie tylko z okazji świąt. Lecz  także, a raczej: przede wszystkim, na co dzień.

Z tej formy komunikacji z Państwem korzystam od kilku lat. Ale forma formą.

Najważniejsze jest, żebyśmy Święta spędzili w gronie najbliższych, bliskich i przyjaciół.  W atmosferze wzajemnej miłości i radości. Żeby dla nikogo nie zabrakło miejsca przy wigilijnym i świątecznym stole!

I chociaż wszystkie nasze dotychczasowe święta były niezwykłe i szczęśliwe, pragnę życzyć z całego serca aby Boże Narodzenie’2017 było najpiękniejsze w Państwa życiu. Żeby w tych dniach w naszych domach i rodzinach zapanowały spokój, wzajemny szacunek i pogoda ducha.  A najmłodszym (także duchem) - aby pod choinką znaleźli o co prosili w swoich listach do Nieba. I na co, jak najbardziej, zasługują.

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

ponieważ w tym miejscu jest to mój już ostatni wpis tegoroczny, życzę aby nowy 2018 rok przyniósł wszystkim bez wyjątku: szczęście i satysfakcję w życiu osobistym, zawodowym i społecznym. Dużo zdrowia i radości.

Do Siego Roku!

Stanisław Jagoda

Tym z Państwa, którzy zdecydują się na przywitanie Nowego Roku  przed budynkiem Urzędu Gminy, życzenia złożę „na żywo”. Początek imprezy 22.30  - Zapraszam.

Komentarze:

Komentator: admin [2017-12-29 18:42:22]
Rzeczywiście - chochlik (powtórzyło się to samo zdanie w pierwszym akapicie). Przepraszam, już jest korekta. Dziękuję
Komentator: AiB [2017-12-27 11:48:24]
O co chodzi z tym powtórzeniem na początku?.....żeby wydłużyć treść??? Albo zwykły chochlik drukarski:). Za życzenia (czytane po świętach) dziękujemy i też życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Komentator: Marta [2017-12-23 09:59:43]
Aby Święta Narodzenia Pańskiego były pełne miłości. Niech nam się darzy w Nowym Roku!
Komentator: adam [2017-12-22 12:41:01]
Błogosławionych Świąt dla nas wszystkich. Bóg się rodzi, moc truchleje!
Dodaj swój komentarz