Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Po wyborach

Wybory samorządowe 2018 roku przeszły do historii.

Dziękując za zaufanie, jakim po raz kolejny obdarzyli mnie Państwo powierzając mi funkcję Wójta Gminy Chełm Śląski, pozwólcie, że złożę także  podziękowania  wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wybory w naszej gminie przebiegły sprawnie. W związku z nową ordynacją wyborczą przed członkami komisji  stało nowe wyzwanie. Nie były to tylko szkolenia przedwyborcze czy dyżury w dniu wyborów, lecz wielogodzinna, a często wielodniowa praca. Bardzo dziękuję Państwu w imieniu wszystkich wyborców.

Także kampania wyborcza przebiegła sprawnie i była merytoryczna. Wszyscy chełmscy kandydaci, w kampanii konkurenci  do władzy samorządowej, skupili się na prezentacji własnych programów i nimi przekonywali swoich wyborców.

Wierzę, a właściwie jestem przekonany, że nie inaczej będzie w pracach w nowo wybranej  Radzie Gminy, która składać się będzie z członków czterech komitetów wyborczych. I mimo różnic Państwo Radni  w swej codziennej działalności  wypracowywać będą najlepsze rozwiązania, zmierzające do dalszego rozwoju naszej Gminy. Życzę im tego z całego serca.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, że będę mógł Państwu służyć przez kolejne lata.

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: Adam [2018-11-30 14:52:32]
W Chełmie Śląskim, jak w wielu innych miejscowościach w kraju, nie zaczynamy od nowa. Są wprawdzie niektórzy nowi radni, ale nie mamy w R.Gminy skonfliktowanych partii politycznych. I bardzo dobrze. Mamy za to naszą chełmską specjalność - unikamy konfliktów, a radni potrafią zgodnie pracować ( wraz z wójtem) dla dobra wszystkich. Od lat rozwijamy się, gmina pięknieje. Jestem dobrej myśli. I tego życzę wszystkim.
Komentator: A.B. [2018-11-09 09:47:00]
Nowe rozdanie i nowe nadzieje. Wójt pozostaje na kolejną - miejmy nadzieję spokojną kadencję. Życzę mu zapału do pracy i satysfakcji z wygranej, bo są one konieczne do pełnienia tej trudnej funkcji. Radnym życzę owocnych obrad i utrzymanie opinii wśród okolicznych miejscowości, że w Chełmie rozwiązuje się problemy i realizuje nawet trudne sprawy w spokoju i rozwadze. Powodzenia w nowej kadencji! I tylko żal, że w Radzie Powiatu mamy jedną Przedstawicielkę a mogło być 2..... .
Komentator: Marta [2018-10-31 18:49:02]
Gratulacje dla p. wójta. A także dla wszystkich radnych. Niech nasz Chełm się dalej rozwija pięknie.
Dodaj swój komentarz