Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Czas zadumy

Zabójstwo Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza było i w dalszym ciągu jest dla mnie (wierzę, że dla zdecydowanej większości z Państwa) szokiem. To z pewnością czas na refleksje. Zastanowienie się dlaczego wokół nas tyle nienawiści, zawiści czy agresji.

To pora aby coś z tym zrobić we własnym środowisku, rodzinie, szkole, miejscu pracy. W czwartek spotkałem się z dyrektorami naszych szkół aby omówić możliwości lepszego kształtowania zachowań naszych dzieci i młodzieży. Poprosiłem aby szczczególnie od teraz prowadzić lekcje i spotkania z uczniami a także z ich rodzicami, których tematami będą szacunek, wzajemna życzliwość, tolerancja i przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy. Może trochę późno…?

Na czas żałoby na budynkach użyteczności publicznej w naszej gminie zawisły flagi Polski z kirem

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: A.B. [2019-01-23 09:09:41]
Stało się coś strasznego. Zginął człowiek, który mógł zrobić wiele dobrych rzeczy dla Gdańska i Polski. Był przykładem, że nawet po tylu latach pełnienia funkcji prezydenta można ją pełnić z pełnym zaangażowaniem... . Tego faktu nie cofniemy, ale w naszej małej ojczyźnie możemy bardziej przyjaźnie na siebie patrzeć, nawet gdy różnią nas poglądy czy opcje polityczne.
Komentator: Michał Palka [2019-01-19 08:48:47]
To wielka tragedia, ktora nie powinna mieć miejsca. Dziekuje Panie wojcie za podjecie inicjatywy majacej na celu ksztaltowania przyszlych pokolen, tak aby wiecej nie doszlo do tego typu zdarzen.
Dodaj swój komentarz