Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

Żyjmy w nadziei!

 Wiosna jest już wszędzie. Owszem, noce bywają jeszcze zimne ale od rana nasze oczy radują cieple, urokliwe widoki.  Rodząca się do życia przyroda budzi zachwyt i nadzieję, więc bez żalu żegnamy krótkie dni i długie noce. Nie od rzeczy mówi się, że wiosna to wyjątkowa pora. Czy najpiękniejsza?

Wiosna to także nadzieja.  Radujemy się nią nie zważając na nasze sympatie i antypatie, problemy i trudności. Żyjemy w nadziei,  że na pewno jutro czy pojutrze będzie jeszcze lepiej.  Dobry nastrój to kolejny atrybut wiosny.

A skoro o nadziei… Wierzę, że zbliżające się  Święta Wielkiej Nocy wypełnią Państwa domy niepowtarzalną atmosferą miłości, wiary i nadziei. Że ciepła, słoneczna pogoda sprzyjać będzie świątecznym odwiedzinom, na które wielu  na co dzień brakuje czasu. Że świąteczny, jakże oczekiwany przez najmłodszych Zając i tym razem nie zawiedzie, ale bardzo mile zaskoczy.  A w Śmigus-Dyngus nie zabraknie radości i uśmiechu, a sama zabawa nie będzie nadmierna.  

Już wkrótce będziemy obchodzić 15-rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej (1 maja 2004r). Jako Gmina Chełm Śląski zrealizowaliśmy wiele projektów współfinansowanych przez UE.  Niebawem otrzymacie Państwo publikację podsumowującą niejako ten okres.

Tymczasem jeszcze raz życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Zwłaszcza, że zapowiadają się  piękne dni.

Wesołego Alleluja!

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: Ewa B. [2019-04-30 22:43:35]
Publikacja przeczytana (krótka i rzeczowa) . Trochę się uzbierało tych unijnych projektów. Mam czasami uwagi do wykorzystywania tych środków na programy, które mają szumne nazwy a niewiele wnoszą , ale to chyba nie dotyczy tych zrealizowanych w Chełmie. Czekamy na dalsze:)
Komentator: Marta [2019-04-19 10:19:41]
Błogosławionych, Wesołych Świąt!
Dodaj swój komentarz