Stanisław Jagoda

Stanisław Jagoda

Wójt Gminy Chełm Śląski,

Absolwent Wydziału Górniczego AGH

Wybierz wpis

Moim zdaniem

utworzony

„Nie śpimy, pomagamy”

Niestety wakacje za nami. U nas de facto trwały trochę dłużej a to za sprawą obchodów Dni Chełmu Śląskiego. W ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyło się szereg imprez od festynu na terenie GOSiR-u poprzez Bieg Trzeźwości, Street Festiwal na Dożynkach kończąc. Na wszystkich imprezach dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja.

Wierzę, że każdy znalazł coś interesującego dla siebie.

Nowością podczas tegorocznych obchodów dni gminy był Street Festiwal zorganizowany przez naszych młodych mieszkańców w ramach akcji "Nie śpimy, pomagamy". Cieszy fakt, że takie pożyteczne inicjatywy się pojawiają. Deklaruję, że zawsze będą mogły liczyć na moje wsparcie.

Jak wspomniałem na wstępie Dni Chełmu Śląskiego zamknęły okres wakacyjny. Mam nadzieję, że podczas letniej przerwy od zajęć, wszystkim a zwłaszcza młodzieży udało się dobrze wypocząć i ze zdwojoną energią przystąpić do nowych wyzwań.

Wszystkim dzieciom i młodzieży życzę aby rok szkolny 2015/16 przyniósł jak najmniej rozczarowań i jak najwięcej satysfakcji z uzyskanej wiedzy (no i oczywiście z ocen).

Pozwolę sobie przypomnieć – a bodaj robię tak każdego roku o tej porze, korzystając ze słów niegdysiejszego przeboju kabaretu O.T.T.O. - że jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj , czerwiec i znów będą WAKACJE.

Stanisław Jagoda

Komentarze:

Komentator: Elżbieta [2015-09-19 22:43:35]
Rzeczywiście wiele się działo. Piękna pogoda dopisała jak na zamówienie. Ciekawa tylko jestem czy ktoś wcześniej akceptował projekt graffiti, które powstały na skateparku..?
Dodaj swój komentarz